Aktualności

Menu witryny

"Logowanie Internet Banking"

Odnośniki

Witamy na nowej stronie

Witamy na nowej stronie

Aktualności
II Międzynarodowa Konferencja "Banki Spółdzielcze Wobec Wyzwań Współczesnego Rynku"
W 2018 r. w Auli Głównej przy Wydziale Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu przy ul. Chrobrego 31 odbyła się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu: Banki Spółdzielcze Wobec Wyzwań Współczesnego Rynku. Strategie Rynkowe Banków Spółdzielczych. Współorganizatorem tego wydarzenia był Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku.
Odznaczenie z rąk ks. biskupa Henryka Tomasika
  • źródło: www.radioplus.com.pl
W dniu 16 września 2018 r. w katedrze Opieki Najświętszej Maryi Panny w Radomiu biskup radomski ks. Henryk Tomasik celebrował mszę świętą z okazji Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu oraz za 25 lat działalności Radia Plus Radom.
ZMIANA STRONY INTERNETOWEJ

Szanowni Państwo,

Niniejszym informujemy, że z dniem 31 października 2018 r. zmianie ulegnie szata graficzna strony internetowej Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku. Wierzymy, że nowa wersja będzie jeszcze bardziej przejrzysta i łatwiejsza w obsłudze.

Zarząd P-MBS w Jedlińsku

 

Wyróżnienie z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego

W dniu 6 września br. Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik złożył na ręce dr Krzysztofa Sadurskiego - Prezesa Zarządu Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku Dyplom Uznania dla banku, za jego wkład w promowanie ruchu spółdzielczego i rozwój gospodarczy województwa mazowieckiego.

Nowe zagrożenie - kradzież środków z rachunku "na kartę SIM"Szanowni Państwo,
Ostrzegamy o nowym typie ataku cyberprzestępców skierowanym na Klientów Bankowości Elektronicznej z wykorzystaniem duplikatu karty SIM lub przekierowania połączeń na inny numer telefonu.
Bardzo prosimy o zapoznanie się ze szczegółami zawartymi w rozwinięciu.
Informacja RODO

Szanowni Państwo,

 

W związku z realizacją wymogów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych tzw. RODO, Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku przygotował informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych w zgodzie z nowymi przepisami. Bardzo prosimy o zapoznanie się z przedmiotowym materiałem dostępnym w poniższym linku.

 

Z poważaniem

Zarząd P-MBS w Jedlińsku

ODKRYJ WARTOŚĆ JEDNEJ ZŁOTÓWKI

1 zł  ZA PROWADZENIE RACHUNKU

0 zł  ZA KARTĘ ZBLIŻENIOWĄ

0 zł  ZA APLIKACJĘ MOBILNĄ

ROZDAJEMY NAGRODY

W dniu 20 sierpnia odbył się Festyn Rodzinny Parafii Lisów 2017. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji, m.in. występy zespołów ludowych, zawody sportowe, pokazy strażackie, pokaz tresury psów. Ponadto można było wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku, w którym do wygrania były: termoizolacyjny kosz piknikowy, piłka do siatkówki plażowej, koc, plecak, parasolka, torba sportowa oraz monografia P-MBS w Jedlińsku. W wyniku prawidłowo udzielonych odpowiedzi na pytania dotyczące naszego Banku, nagrody trafiły w ręce 4 szczęśliwców.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

JESTEŚMY NAJLEPSI W SGB !!!

W dniu 15 maja 2017 r. w siedzibie Oddziału Banku w Szydłowcu odbyła się uroczystość wręczenia Kierownikowi Sekcji Sprzedaży Panu Marcinowi Zielińskiemu dyplomu oraz nagród za zajęcie I miejsca w konkursie „Najlepszy Doradca Leasingowy Banków Spółdzielczych SGB 2016 roku”. Wysiłek naszego pracownika miał również wymierny wpływ na zajęcie przez Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku I miejsca w tym samym konkursie, w kategorii „Bank Spółdzielczy SGB – Lider Sprzedaży Pod Względem Liczby Zrealizowanych Umów Leasingu”.

Konferencja "GŁOS ADMINISTRATORÓW BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI" (AKTUALIZACJA)

Szanowni Państwo!
Miło nam poinformować, iż do grona prelegentów "Głosu ABI" dołączyli:
dr Joanna Łuczak (Uniwersytet Łódzki),
dr Tomasz Banyś (Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu).

W związku z powyższym liczba prelekcji wzrosła do 10! Gorąco zachęcamy do udziału. Szczegóły w rozwinięciu oraz załączonych plikach.

KOMUNIKAT

Szanowni Klienci,

w trosce o zwiększenie wygody i podniesienie bezpieczeństwa transakcji dokonywanych przez naszych Klientów za pośrednictwem usług Internet Bankingu dla Osób Fizycznych i Małych Firm, Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku wprowadził nowy sposób autoryzacji przelewów: za pomocą kodów jednorazowych SMS.

Zainteresowane osoby nowym sposobem autoryzacji prosimy o osobisty kontakt w placówkach banku.

 

SZKOLENIE „KREATYWNE BEZPIECZEŃSTWO NOWOCZESNEGO BANKU”
W dniu 11 czerwca bieżącego roku w Centrali Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku odbyło się szkolenie zatytułowane: Kreatywne Bezpieczeństwo Nowoczesnego Banku. Elementami szkolenia były prelekcje z zakresu: ochrony danych osobowych; cyberbezpieczeństwa z naciskiem położonym na omówienie wzrastającej ilości ataków hackerskich; rozbojów i napadów na banki z użyciem broni lub przedmiotu przypominającego broń oraz pierwszej pomocy i
bezpieczeństwa przeciwpożarowego.
Dr Krzysztof Jan Sadurski z medalem "Zasłużony dla Powiatu Radomskiego"
Podczas tegorocznego Święta Plonów, które odbyło się na stadionie sportowym w Kowali dr Krzysztof Jan Sadurski prezes Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku został uhonorowany medalem "Zasłużony dla Powiatu Radomskiego". Odznaczenie to uroczyście wręczył starosta radomski Mirosław Ślifirczyk.
Odznaczenie z rąk Wicepremiera i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego
  • źródło: www.mg.gov.pl
24 czerwca br. w siedzibie Ministerstwa Gospodarki odbyła się Konferencja „Banki spółdzielcze w otoczeniu społeczno-gospodarczym”, zorganizowana przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.
Jednym z punktów konferencji było wręczenie odznaczeń Ministerstwa Gospodarki. Z rąk Wicepremiera i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego oraz Prezes Zarządu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych Krystyny Majerczyk-Żabówki Odznakę Honorową za zasługi dla rozwoju gospodarki otrzymał Krzysztof Sadurski - Prezes Zarządu Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku.
Ranault Clio ma już właściciela
W dniu 25 czerwca w siedzibie Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku nastąpiło uroczyste przekazanie zwycięskiej nagrody w loterii promocyjnej „ Lokata SGB- Lato 2014”.
W tej wyjątkowej edycji do wygrania był nowoczesny samochód marki Renault Clio Life o wartości katalogowej 45.500 zł brutto. Dodatkową nagrodą była kwota 5.061 zł przeznaczona na zapłatę podatku dochodowego od wygranej w loterii.

Łączna wartość nagród wyniosła zatem 50.561,00 zł.

Szczęśliwą laureatką okazała się Pani Janina Marszałkiewicz z Jedlińska.
Pan Marian Anduła z Piastowa wygrywa motor R150! Gratulujemy
Motor Romet R150 był jedną z głównych nagród w promocji „Lokata SGB - Lato 2013”. Szczęśliwym wygranym okazał się Pan Marian Anduła z miejscowości Piastów gmina Jedlińsk.

Spośród osób, które założyły lokatę w Południowo-Mazowieckim Banku Spółdzielczym, rozlosowano także inne nagrody. Zwycięzcami zostali:
Podziękowanie od Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli.

Ubiegły rok w Muzeum Witolda Gombrowicza upłynął pod znakiem wielu spotkań autorskich, paneli dyskusyjnych oraz wspaniałych koncertów. Większość tych wydarzeń nie odbyłaby się gdyby nie wsparcie sponsorów.

Dlatego też w ostatni piątek w siedzibie muzeum odbyło się podsumowanie roku połączone z podziękowaniem dla sponsorów.

Jednym z wyróżnionych był Krzysztof Sadurski – prezes Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku, który otrzymał  pamiątkowy dyplom z rąk kierownika muzeum Tomasza Tyczyńskiego.

Uhonorowany został także sam szef placówki Tomasz Tyczyński, który otrzymał srebrną odznakę za zasługi dla spółdzielczości bankowej.

Spotkanie z prof. Markiem Belką – Prezesem Narodowego Banku Polskiego

12 marca br. w siedzibie Narodowego Banku Polskiego odbyła się konferencja „Podsumowanie 2011 roku, perspektywy bankowości    w Polsce, w tym bankowości spółdzielczej”

Organizatorami konferencji był Narodowy Bank Polski oraz Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

W spotkaniu udział wzięli : Prezes NBP Marek Belka, członek zarządu NBP –M. Zaleska, Zastępca Prezesa KNF –W. Kwaśniak,  Prezes KZBS –J. Różyński, Prezes SGB Banku S.A. – P. Pawłowski, Prezes BPS  S.A.- M. Potulski, Prezes Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku – K. Sadurski    i kilkudziesięciu innych Prezesów banków spółdzielczych.

Celem konferencji była wymiana opinii i spostrzeżeń między instytucjami sektora bankowego w Polsce.

Podczas spotkania prof. Marek Belka  - Prezes Narodowego Banku Polskiego wręczył zasłużonym pracownikom banków spółdzielczych odznaki „Za zasługi dla bankowości RP”. Odznakę otrzymał m.in. Krzysztof Sadurski  – Prezes Zarządu Południowo-Mazowieckiego Bank Spółdzielczego w Jedlińsku. 

ISTNIEJEMY JUŻ 100 LAT !!!
10 września 2011 roku Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku obchodził jubileusz setnej rocznicy swojego powstania.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą w jedlińskim kościele Świętych Apostołów Piotra i Andrzeja, koncelebrowaną przez biskupa Stefana Siczka.

Dalsza część obchodów stulecia Banku miała miejsce w Muzeum im. Witolda Gombrowicza we Wsoli, którego Bank jest mecenasem. Wśród gości znaleźli się między innymi: Paweł Pawłowski – prezes zarządu Gospodarczego Banku Wielkopolski w Poznaniu, Danuta Kowalczyk – wiceprezes zarządu Gospodarczego Banku Wielkopolski, Jerzy Bańka - wiceprezes Związku Banków Polskich, Jerzy Różyński – prezes Krajowego Związku Banków Spółdzielczych,, Bożenna Pacholczak – wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Leszek Makaruk - wiceprezes Biura Informacji Kredytowej, Mirosław Ślifirczyk - Starosta Radomski, Tadeusz Osiński - Przewodniczący Rady Powiatu Radomskiego, Przemysław Balewski - prezes Novum Sp. z o.o., Zdzisław Gumkowski - doradca prezesa Krajowej Rady Spółdzielczej.przedstawiciele zaprzyjaźnionych banków spółdzielczych, włodarze miast i gmin, z którymi współpracuje Bank, a także grupa właścicieli lub przedstawicieli firm, instytucji i organizacji zaprzyjaźnionych z Południowo-Mazowieckim Bankiem Spółdzielczym w Jedlińsku. Kierownik Muzeum, Tomasz Tyczyński, prowadził galę z niezwykłym wdziękiem i humorem.

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.