Lokata SGB

Menu witryny

"Logowanie Internet Banking"

Odnośniki

Lokata SGB

Lokata SGB

Lokata SGB

„Zysk w parze z wygraną”-to hasło przewodnie nowej edycji lokaty SGB-(Wiosna 2014). Każda założona lokata w okresie od 28 kwietnia 2014 r. do 27 czerwca 2014 r. to szansa na wygranie atrakcyjnych nagród.

W kolejnej edycji „Lokaty SGB Wiosna 2014” główną nagrodą w konkursie ogólnopolskim jest samochód Mazda 3. Ponadto do wygrania: rower Kross Hexagon, meble ogrodowe, voucher weekendowy z pakietem SPA, grill Weber i portfel Wittchen.

Przygotowaliśmy również dodatkową pulę nagród przeznaczonych tylko dla  klientów Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku:

  • Voucher weekendowy z pakietem SPA w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach (voucher dla 2 osób na dwa noclegi z wyżywieniem i pakietem SPA oraz innymi atrakcjami)
  • Rower Kross Classico II
  • Meble ogrodowe
  • Grill Weber
  • 3x portfel Wittchen

Lokatę można zdeponować na 6 miesięcy.

Na każde pełne 500 zł przypada dwa losy w losowaniu nagród!

Oprocentowanie lokaty jest stałe i wynosi 2,20% w skali roku.

Pełny zakres informacji i szczegółowe warunki przyjmowania "Lokaty SGB – Wiosna 2014" zawiera Regulamin Loterii Promocyjnej Lokata SGB (Wiosna 2014).

Zapraszamy

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.