Aktualności

Menu witryny

"Logowanie Internet Banking"

Odnośniki

Witamy na nowej stronie

Witamy na nowej stronie

Aktualności

24 czerwca br. w siedzibie Ministerstwa Gospodarki odbyła się Konferencja „Banki spółdzielcze w otoczeniu społeczno-gospodarczym”, zorganizowana przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. Konferencja odbyła się pod patronatem Wicepremiera i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego, który w takich słowach odniósł się do działania banków spółdzielczych w Polsce: „Jest w fenomenie banków spółdzielczych coś, co jest szczególnie cenne. Ludzie łączą swoje siły, bo wiedzą, że razem mogą więcej; łączą swoje kapitały po to, aby obsługiwać nie tylko swoje potrzeby. W tym łączeniu najważniejsze jest zaufanie do siebie”.

Jednym z punktów konferencji było wręczenie odznaczeń Ministerstwa Gospodarki. Z rąk Wicepremiera i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego  oraz Prezes Zarządu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych Krystyny Majerczyk-Żabówki  Odznakę Honorową za zasługi dla rozwoju gospodarki otrzymał Krzysztof Sadurski - Prezes Zarządu Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku.

wstecz

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.