Aktualności

Menu witryny

"Logowanie Internet Banking"

Odnośniki

Witamy na nowej stronie

Witamy na nowej stronie

Aktualności

W dniu 11 czerwca bieżącego roku w Centrali Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku odbyło się szkolenie zatytułowane: Kreatywne Bezpieczeństwo Nowoczesnego Banku. Elementami szkolenia były prelekcje z zakresu: ochrony danych osobowych; cyberbezpieczeństwa z naciskiem położonym na omówienie wzrastającej ilości ataków hackerskich; rozbojów i napadów na banki z użyciem broni lub przedmiotu przypominającego broń oraz pierwszej pomocy i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Ostatnia część szkolenia zakończyła się przeprowadzeniem symulacji ewakuacji budynku w obliczu stwierdzenia zagrożenia pożarowego i odbyła się w asyście strażaków z OSP w Jedlińsku. Jak stwierdza Administrator Bezpieczeństwa Informacji Banku Pan Paweł Waniek tego typu szkolenia są nieodzowne jeżeli chodzi o budowanie efektywnego systemu bezpieczeństwa:

W dzisiejszych czasach banki, nie tylko spółdzielcze, muszą się mierzyć z szeregiem różnego rodzaju wymogów i wyzwań. Ich częścią z pewnością jest kwestia szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Dzisiaj klient oprócz otrzymania ciekawej oferty z atrakcyjnymi produktami i usługami bankowymi, oczekuje także bezpieczeństwa swojego i swoich środków finansowych. Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku stara się wychodzić na przeciw tym oczekiwaniom budując możliwie najefektywniejszy system bezpieczeństwa. Jego nieodzownym elementem są właśnie tego typu szkolenia, które w sposób kompleksowy poruszają najistotniejsze kwestie z nim związane. O tym, iż Bank podchodzi do tego zagadnienia z należytą powagą świadczy obecność na naszym szkoleniu przedstawicieli zarówno Policji jak i Straży Pożarnej.

wstecz

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.