Aktualności

Informacja

Ostrzegamy o kradzieżach pod przykrywką sprzedaży na serwisach typu Allegro, OLX, Vinted. Czytaj więcej, !!! LOKATA 5,50 % na 13 miesięcy !!!, !!! LOKATA 5,10 % na 3 miesięce !!!

Menu witryny

"Logowanie Internet Banking"

Odnośniki

Aktualności
RAKREATON

RAKREATON W SGB - DOŁĄCZ DO WYZWANIA!

 

RakReaton to ogólnopolskie wyzwanie, które jest częścią Kampanii Złotej Wstążki. Jej organizatorem jest Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. SGB-Bank po raz trzeci przyłączył się do kampanii, po to, by wspierać działania fundacji i zwiększać szanse dzieci i nastolatków na walkę z rakiem.

Serdecznie zachęcamy Państwa do przyłączenia się do wyzwania! Cel jest jeden: chcemy pokonać we wrześniu milion kilometrów. Jeśli nam się to uda, wybrani partnerzy przekażą 120 000 złotych na leczenie dzieci i nastolatków chorych na raka. 

Liczy się każdy wysiłek fizyczny – spacer, nordic walking, bieg, jazda na rowerze. Niech nasza aktywność we wrześniu nabierze dodatkowego sensu - wystarczy pobrać aplikację Activy i dołączuć z nami do wyzwania!  

 

RakReaton - jak dołączyć do wzywania

 

Wystarczy kilka prostych kroków:  

 

 1. Pobierz aplikację Activy i załóż konto. Aplikacja jest dostępna na platformie ▶ Google Play oraz ▶ App Store
 1. Wybierz konkursy otwarte → RakReaton – wspieramy dzieci chore na nowotwory! → Dołączam. Po tych krokach jesteś już aktywnym uczestnikiem/uczestniczką wyzwania.
 1. Teraz wejdź w ikonę pucharu (dolne menu) → grupowe → zespoły
 1. Wybierz opcję utwórz zespół → nadaj mu nazwę i opcjonalnie hasło → utwórz lub dołącz do istniejącego zespołu → kliknij Dołączam do zespołu i wpisz hasło (jeśli zespół jest zabezpieczony).
 1. Od tej pory zbierasz kilometry w zespole. Może w nim być max. 7 osób 🙂

 

Powodzenia!

 

RakReaton - warto wiedzieć

 

 • Pamiętaj, że każdorazowo przed treningiem wybierasz rodzaj aktywności: może to być bieganie (spacer, jogging i nordic walking też się tutaj liczą!) lub jazda na rowerze
 1. Konto możesz połączyć z aplikacjami: StravaGarmin Connect lub Polar Flow. Nie trzeba rezygnować z dotychczasowych aplikacji! Pamiętaj, że trasy będą zapisywane dopiero od momentu zsynchronizowania kont
 1. Ruszasz się, kiedy masz na to ochotę. Nie musisz nigdzie deklarować swoich zamiarów, ale pamiętaj, że im więcej aktywności, tym lepszy wynik ogólnego wyzwania!
 1. Do RakReatonu możesz dołączyć w dowolnym czasie od 1 do 30 września – jednak wyniki są zapisywane dopiero od momentu dołączenia do wyzwania
 1. Regulamin wyzwania znajdziesz tutaj: www.zlotawstazka.pl/rakreaton/ lub możesz go pobrać TUTAJ
 • Jeśli chcesz dzielić się swoimi postępami z wyzwania w mediach społecznościowych, koniecznie dodaj do wpisu #rakreaton i #zlotawstazka
 • Do udziału w wyzwaniu możesz zaprosić swoich znajomych i rodzinę 🙂

 

Pamiętaj, że każdy kilometr przybliża nas do celu i zwiększa szansę na wsparcie dzieci i nastolatków 🙂 Szczegóły wyzwania znajdziesz na kanałach:

 www.zlotawstazka.pl/rakreaton | www.facebook.com/rakreaton | www.instagram.com/rakreaton

 

 

 

 

wstecz

Stopka

Rozmiar czcionki

Dodatkowe opcje dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.