Inne usługi

Informacja

Menu witryny

"Logowanie Internet Banking"

TERMINALE PŁATNICZE ZA 0ZŁ PRZEZ OKRES 12 MIESIĘCY
  • Banki Spółdzielcze  zrzeszone w  SGB Banku S.A. we współpracy z First Data Polska S.A. i Fundacją Polska Bezgotówkowa oferują bezpłatne terminale POS dla przedsiębiorców.
  • Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju. Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych.
  • Dzięki Programowi sklep lub punkt usługowy będzie mógł przez okres 12 miesięcy przyjmować płatności kartą bez ponoszenia kosztów.
  • Dla uczestników Programu wspólnie z First Data przygotowana została specjalna oferta promocyjna na okres po zakończeniu finansowania przez fundację.

 

Stopka

Rozmiar czcionki

Dodatkowe opcje dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.