Aktualności

Menu witryny

"Logowanie Internet Banking"

Odnośniki

Aktualności

Stronicowanie

Prezes P-MBS w Jedlińsku nominowany do tytułu "Człowiek Roku 2018"

Prezes P-MBS w Jedlińsku nominowany do tytułu "Człowiek Roku 2018"

2019.01.17

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż Kapituła Redakcji „Echa Dnia”, doceniając sukcesy zawodowe oraz wkład w życie lokalnej społeczności, a zwłaszcza rozwój Banku, złożyła na ręce Prezesa Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku, Pana Krzysztofa Sadurskiego nominację do tytułu Człowiek Roku 2018 w kategorii Biznes (powiat radomski).

Zasady głosowania oraz aktualne wyniki plebiscytu są dostępne na stronie internetowej Gazety pod adresem:

https://echodnia.eu/p/kandydaci/czlowiek-roku-2018%2C1002945/?groupId=26733

Szkolenie KREATYWNE BEZPIECZEŃSTWO NOWOCZESNEGO BANKU

Szkolenie KREATYWNE BEZPIECZEŃSTWO NOWOCZESNEGO BANKU

2019.01.14

W dniu 12 stycznia 2019 r. w siedzibie Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku odbyła się kolejna edycja szkolenia „Kreatywne Bezpieczeństwo Nowoczesnego Banku”.

II Międzynarodowa Konferencja "Banki Spółdzielcze Wobec Wyzwań Współczesnego Rynku"

II Międzynarodowa Konferencja "Banki Spółdzielcze Wobec Wyzwań Współczesnego Rynku"

2018.10.31

 W 2018 r. w Auli Głównej przy Wydziale Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu przy ul. Chrobrego 31 odbyła się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu: Banki Spółdzielcze Wobec Wyzwań Współczesnego Rynku. Strategie Rynkowe Banków Spółdzielczych. Współorganizatorem tego wydarzenia był Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku.

-

Odznaczenie z rąk ks. biskupa Henryka Tomasika

2018.10.16

W wygłoszonej homilii biskup Tomasik przywołał słowa papieża Franciszka, dotyczące problemu dezinformacji i fałszywych informacji przekazywanych przez wiele mediów.

-

Wyróżnienie z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego

2018.10.16

W dniu 6 września br. Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik złożył na ręce dr Krzysztofa Sadurskiego - Prezesa Zarządu Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku Dyplom Uznania dla banku, za jego wkład w promowanie ruchu spółdzielczego i rozwój gospodarczy województwa mazowieckiego.

Stronicowanie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.