Aktualności

Menu witryny

"Logowanie Internet Banking"

Odnośniki

Aktualności
Podziękowanie dla Prezesa P-MBS w Jedlińsku

Podziękowanie dla Prezesa P-MBS w Jedlińsku

2019.08.23

Prezes Zarządu Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku dr Krzysztof Sadurski otrzymał z rąk przedstawicieli Stowarzyszenia „Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej” oraz Szydłowieckiego Towarzystwa Sportowego pamiątkowy Dyplom, uznający Prezesa Sadurskiego za „Przyjaciela Pielgrzymki Rowerowej”.

XVII Szydłowiecka Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę za nami

XVII Szydłowiecka Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę za nami

2019.08.20

W dniu 11 sierpnia 2019 po Mszy Świętej w szydłowieckiej Farze na Jasną Górę wyruszyła XVII SZYDŁOWIECKA PIELGRZYMKA ROWEROWA organizowana przez Szydłowieckie Towarzystwo Sportowe BIKE TEAM. Jednymi z jej sponsorów byli: Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku oraz SGB Bank S.A. w Poznaniu.

Bankomat, Wpłatomat i Kantor w jednym!

BANKOMAT, WPŁATOMAT I KANTOR W JEDNYM!

2019.08.12

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że od lipca bieżącego roku przy siedzibie naszego Banku w Jedlińsku, ul. Warecka 7, działa bankomat pełniący jednocześnie funkcję wpłatomatu oraz kantoru. Oznacza to, że możecie Państwo nie tylko wypłacać swoje środki z konta, ale także dokonywać na nie wpłat (pieniądze są bezpośrednio księgowane na koncie) oraz wymieniać złotówki na euro. Urządzenie dysponuje również czytnikiem biometrycznym przez co do wykonania wszystkich wyżej wymienionych funkcji nie jest potrzebna karta.

Szczegółowe informacje na temat sposobu korzystania z bankomatu znajdziecie Państwo klikając „czytaj więcej”

Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Piknik Rodzinny "Witajcie Wakacje" za nami

Piknik Rodzinny "Witajcie Wakacje" za nami

2019.07.03

W dniu 24.06.2019 przy Świetlicy Środowiskowej "Betania" w Wierzbicy odbył się Piknik Rodzinny pt. "Witajcie Wakacje". Zgromadził on wielu uczestników - ok. 150 dzieci oraz licznych dorosłych. Głównymi sponsorami tego wydarzenia byli: Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku oraz SGB Bank S.A. w Poznaniu

NOWY DRUK POLECENIA WYPŁATY

NOWY DRUK POLECENIA WYPŁATY W OBROCIE DEWIZOWYM

2019.07.02

Od dnia 1 Lipca 2019 obowiązuje Nowy Druk do Poleceń Wypłaty w obrocie dewizowym. Prosimy o wypełnianie przelewów na nowych drukach.

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.