Aktualności

Menu witryny

"Logowanie Internet Banking"

Odnośniki

Aktualności

Stronicowanie

KOMUNIKAT

Złóż wniosek o "500+" w P-MBS w Jedlińsku bez wychodzenia z domu!

2019.05.21

Szanowni Państwo,

Niniejszym informujemy, iż z dniem 21 maja 2019 r. w Południowo-Mazowieckiem Banku Spółdzielczym w Jedlińsku możliwe jest złożenie wniosku odnośnie uzyskania świadczenia “Rodzina 500+” bez wychodzenia z domu! Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w zakładce “Rodzina 500+”.

Zapraszamy do korzystania.

Zarząd Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku

Konferencja "Ku Dobru Wspólnemu..."

Konferencja "Ku Dobru Wspólnemu..."

2019.04.16

12 kwietnia 2019 r. w 150 rocznicę powstania spółdzielczości spożywców na ziemiach polskich, w Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” odbyła się ogólnopolska konferencja pt. „Ku dobru wspólnemu…”, współfinansowana przez Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku oraz SGB Bank S.A. w Poznaniu. Wśród prelegentów i spółdzielców, którzy przybyli na przedmiotowe wydarzenie był również Prezes Zarządu P-MBS w Jedlińsku dr Krzysztof Sadurski.

Szkolenie KREATYWNE BEZPIECZEŃSTWO NOWOCZESNEGO BANKU

Szkolenie KREATYWNE BEZPIECZEŃSTWO NOWOCZESNEGO BANKU

2019.01.14

W dniu 12 stycznia 2019 r. w siedzibie Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku odbyła się kolejna edycja szkolenia „Kreatywne Bezpieczeństwo Nowoczesnego Banku”. W dniu 12 stycznia 2019 r. w siedzibie Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku odbyła się kolejna edycja szkolenia „Kreatywne Bezpieczeństwo Nowoczesnego Banku”.

II Międzynarodowa Konferencja "Banki Spółdzielcze Wobec Wyzwań Współczesnego Rynku"

II Międzynarodowa Konferencja "Banki Spółdzielcze Wobec Wyzwań Współczesnego Rynku"

2018.10.31

 W 2018 r. w Auli Głównej przy Wydziale Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu przy ul. Chrobrego 31 odbyła się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu: Banki Spółdzielcze Wobec Wyzwań Współczesnego Rynku. Strategie Rynkowe Banków Spółdzielczych. Współorganizatorem tego wydarzenia był Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku.

-

Odznaczenie z rąk ks. biskupa Henryka Tomasika

2018.10.16

W wygłoszonej homilii biskup Tomasik przywołał słowa papieża Franciszka, dotyczące problemu dezinformacji i fałszywych informacji przekazywanych przez wiele mediów.

Stronicowanie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.