Aktualności

Menu witryny

"Logowanie Internet Banking"

Odnośniki

Aktualności
Załóż Lokatę w P-MBS w Jedlińsku przez Internet Banking

Załóż Lokatę w P-MBS w Jedlińsku przez Internet Banking

2019.06.25

Szanowni Państwo,

Niniejszym informujemy, iż w Południowo-Mazowieckiem Banku Spółdzielczym w Jedlińsku istnieje możliwość założenia lokaty przy pomocy Internet Bankingu. Szczegółowy opis zakładania lokaty „krok po kroku” w formie graficznej znajdziecie Państwo klikając w „czytaj więcej”.

Zapraszamy do korzystania.

Zarząd Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku

Impreza biegowa "Festiwal Kolorowych Krain"

Impreza biegowa "Festiwal Kolorowych Krain"

2019.06.12

7 czerwca (piątek) w parku na osiedlu „Południe” w Radomiu odbyła się impreza biegowa pod hasłem „Festiwal Kolorowych Krain”, w której udział wzięło ponad 120 uczniów szkół podstawowych.  Zorganizował ją klub osiedlowy „Południe” przy spółdzielni mieszkaniowej Południe we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Radomiu rejon numer 10, Stowarzyszeniem „Nowe Perspektywy” oraz wolontariuszami z publicznej szkoły podstawowej nr 17. Jednym ze sponsorów z kolei był Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku oraz SGB Bank S.A.

Biometria już dostępna!

Biometria już dostępna!

2019.06.10

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z dniem 10 czerwca 2019 r. uruchomiony został w Południowo-Mazowieckim Banku Spółdzielczym w Jedlińsku biometryczny system identyfikacji klienta. Placówki, które zostały już przystosowane do jego obsługi znajdują się:

- w Jedlińsku, ul. Warecka 7

- w Szydłowcu, ul. Bankowa 7

Zapraszamy do korzystania!

Konferencja "Ku Dobru Wspólnemu..."

Konferencja "Ku Dobru Wspólnemu..."

2019.04.16

12 kwietnia 2019 r. w 150 rocznicę powstania spółdzielczości spożywców na ziemiach polskich, w Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” odbyła się ogólnopolska konferencja pt. „Ku dobru wspólnemu…”, współfinansowana przez Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku oraz SGB Bank S.A. w Poznaniu. Wśród prelegentów i spółdzielców, którzy przybyli na przedmiotowe wydarzenie był również Prezes Zarządu P-MBS w Jedlińsku dr Krzysztof Sadurski.

\

APLIKACJA MOBILNA

2019.02.25

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.