Aktualności

Menu witryny

"Logowanie Internet Banking"

Odnośniki

Aktualności
Szkolenie KREATYWNE BEZPIECZEŃSTWO NOWOCZESNEGO BANKU

Szkolenie KREATYWNE BEZPIECZEŃSTWO NOWOCZESNEGO BANKU

2019.01.14

W dniu 12 stycznia 2019 r. w siedzibie Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku odbyła się kolejna edycja szkolenia „Kreatywne Bezpieczeństwo Nowoczesnego Banku”. W dniu 12 stycznia 2019 r. w siedzibie Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku odbyła się kolejna edycja szkolenia „Kreatywne Bezpieczeństwo Nowoczesnego Banku”.

II Międzynarodowa Konferencja "Banki Spółdzielcze Wobec Wyzwań Współczesnego Rynku"

II Międzynarodowa Konferencja "Banki Spółdzielcze Wobec Wyzwań Współczesnego Rynku"

2018.10.31

 W 2018 r. w Auli Głównej przy Wydziale Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu przy ul. Chrobrego 31 odbyła się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu: Banki Spółdzielcze Wobec Wyzwań Współczesnego Rynku. Strategie Rynkowe Banków Spółdzielczych. Współorganizatorem tego wydarzenia był Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku.

-

Odznaczenie z rąk ks. biskupa Henryka Tomasika

2018.10.16

W wygłoszonej homilii biskup Tomasik przywołał słowa papieża Franciszka, dotyczące problemu dezinformacji i fałszywych informacji przekazywanych przez wiele mediów.

-

Wyróżnienie z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego

2018.10.16

W dniu 6 września br. Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik złożył na ręce dr Krzysztofa Sadurskiego - Prezesa Zarządu Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku Dyplom Uznania dla banku, za jego wkład w promowanie ruchu spółdzielczego i rozwój gospodarczy województwa mazowieckiego.

Nagrody

Rozdajemy nagrody

2018.10.16

W dniu 20 sierpnia odbył się Festyn Rodzinny Parafii Lisów 2017. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji, m.in. występy zespołów ludowych, zawody sportowe, pokazy strażackie, pokaz tresury psów.

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.