Aktualności

Informacja

Ostrzegamy o kradzieżach pod przykrywką sprzedaży na serwisach typu Allegro, OLX, Vinted. Czytaj więcej, !!! LOKATA 5,50 % na 13 miesięcy !!!

Menu witryny

"Logowanie Internet Banking"

Odnośniki

Aktualności
INFORMACJA O NOWYCH USŁUGACH

INFORMACJA O NOWYCH USŁUGACH

2019.09.25

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku , działając na podstawie § 131 ust. 1 pkt 6 obowiązującego „Regulaminu świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów indywidualnych”, zwanego dalej „Regulaminem”, od dnia 14 września 2019 roku wprowadza nową treść powyższego Regulaminu.

POŻYCZKA W BANKOMACIE

POŻYCZKA W BANKOMACIE

2019.09.18

Od 17 września 2019r.

Brak środków na rachunku? Skorzystaj z usługi "Pożyczka w Bankomacie" uruchomionej dla klientów Naszego Banku posiadających kartę bankomatową lub Biometrię,

Umożliwia ona pobranie małych kwot na poczet przyszłych środków na rachunku.

Zapraszamy!

Pełny regulamin "Pożyczki w Bankomacie" dostępny w placówkach Banku.

DOŻYNKI GMINNE W JASTRZĘBI

DOŻYNKI GMINNE W JASTRZĘBI

2019.09.18

W tym roku dożynki gminne w Jastrzębi odbyły się 15 września na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Oprócz tradycyjnych dożynkowych obrzędów były również: wybór najciekawszego stoiska, akcja charytatywna, konkursy, a także zabawa przy muzyce zespołów Mejk, Non Stop oraz Jagoda i Brylant. W gronie sponsorów imprezy byli m.in. Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku oraz SGB Bank S.A. w Poznaniu.

DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE W JEDLIŃSKU ZA NAMI

DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE W JEDLIŃSKU ZA NAMI

2019.09.10

8 września 2019 r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedlińsku odbyły się Dożynki Powiatowo-Gminne. Rolnicy z całego powiatu radomskiego zjechali do Jedlińska dziękując za plony. Była to również okazja do wspólnej zabawy, przy hitach takich muzyków, jak Mateusz Mijal czy zespół Kombii. Przeprowadzono także akcję charytatywną dla małego mieszkańca naszej gminy - Jakuba Sułka. Jednymi ze sponsorów Dożynek byli: Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku oraz SGB Bank S.A. w Poznaniu.

RAZEM Z "ZIELONYMI"

RAZEM Z "ZIELONYMI"

2019.09.10

W dniu 6 września 2019 r. odbyło się spotkanie pomiędzy Prezesami: Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku – Krzysztofem Sadurskim oraz Radomiaka Radom – Sławomirem Stempniewskim.

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.