Aktualności

Menu witryny

"Logowanie Internet Banking"

Odnośniki

Aktualności
DOŻYNKI GMINNE W JASTRZĘBI

DOŻYNKI GMINNE W JASTRZĘBI

2019.09.18

W tym roku dożynki gminne w Jastrzębi odbyły się 15 września na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Oprócz tradycyjnych dożynkowych obrzędów były również: wybór najciekawszego stoiska, akcja charytatywna, konkursy, a także zabawa przy muzyce zespołów Mejk, Non Stop oraz Jagoda i Brylant. W gronie sponsorów imprezy byli m.in. Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku oraz SGB Bank S.A. w Poznaniu.

DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE W JEDLIŃSKU ZA NAMI

DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE W JEDLIŃSKU ZA NAMI

2019.09.10

8 września 2019 r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedlińsku odbyły się Dożynki Powiatowo-Gminne. Rolnicy z całego powiatu radomskiego zjechali do Jedlińska dziękując za plony. Była to również okazja do wspólnej zabawy, przy hitach takich muzyków, jak Mateusz Mijal czy zespół Kombii. Przeprowadzono także akcję charytatywną dla małego mieszkańca naszej gminy - Jakuba Sułka. Jednymi ze sponsorów Dożynek byli: Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku oraz SGB Bank S.A. w Poznaniu.

RAZEM Z "ZIELONYMI"

RAZEM Z "ZIELONYMI"

2019.09.10

W dniu 6 września 2019 r. odbyło się spotkanie pomiędzy Prezesami: Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku – Krzysztofem Sadurskim oraz Radomiaka Radom – Sławomirem Stempniewskim.

Bankomat, Wpłatomat i Kantor w jednym!

BANKOMAT, WPŁATOMAT I KANTOR W JEDNYM!

2019.08.27

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że od lipca bieżącego roku przy siedzibie naszego Banku w Jedlińsku, ul. Warecka 7, działa bankomat pełniący jednocześnie funkcję wpłatomatu oraz kantoru. Oznacza to, że możecie Państwo nie tylko wypłacać swoje środki z konta, ale także dokonywać na nie wpłat (pieniądze są bezpośrednio księgowane na koncie) oraz wymieniać złotówki na euro. Urządzenie dysponuje również czytnikiem biometrycznym przez co do wykonania wszystkich wyżej wymienionych funkcji nie jest potrzebna karta.

Szczegółowe informacje na temat sposobu korzystania z bankomatu znajdziecie Państwo klikając „czytaj więcej”

Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Podziękowanie dla Prezesa P-MBS w Jedlińsku

Podziękowanie dla Prezesa P-MBS w Jedlińsku

2019.08.23

Prezes Zarządu Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku dr Krzysztof Sadurski otrzymał z rąk przedstawicieli Stowarzyszenia „Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej” oraz Szydłowieckiego Towarzystwa Sportowego pamiątkowy Dyplom, uznający Prezesa Sadurskiego za „Przyjaciela Pielgrzymki Rowerowej”.

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.