Aktualności

Menu witryny

"Logowanie Internet Banking"

Odnośniki

Konferencja "Ku Dobru Wspólnemu..."

Prezes Zarządu wygłosił prelekcję zatytułowaną „Polska spółdzielczość bankowa od przeszłości do przyszłości”. Znakomitym przykładem obrazującym powyższy temat jest P-MBS w Jedlińsku, który pomimo zmian gospodarczych i społeczno-politycznych na przestrzeni dziejów prowadzi nieprzerwanie działalność gospodarczą od 108 lat. Kluczem do sukcesu jest zachowanie swojej tożsamości przy jednoczesnej otwartości na potrzeby i oczekiwania generowane przez rynek. Stąd Bank kładzie duży nacisk na nowe technologie, czego przykładem jest montaż pierwszego bankomatu zawierającego czytnik biometryczny w Oddziale w Szydłowcu. Dodając do tego fakt, iż w przygotowanej przez Bank ofercie znajdują się także karty płatnicze, bankowość mobilna czy bankowość internetowa, należy stwierdzić, że usługi bankowe realizowane są na tym samym poziomie co w bankach komercyjnych. Nie mniej istotnym czynnikiem w opinii Prezesa Sadurskiego jest kadra pracownicza, składająca się z młodych, energicznych, a co ważniejsze dobrze przeszkolonych ludzi, służących swoją wiedzą i doświadczeniem klientom.

Realizując i pozostając wiernym powyższym działaniom oraz budując kapitał społeczny i zaufanie, Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku może pochwalić się nie tylko stale rosnącą ilością klientów (ponad 1.000 podmiotów gospodarczych i przeszło 10.000 klientów indywidualnych) ale także poszerzaniem terenu swojej działalności (powiaty: skarżyski i starachowicki).

 

Więcej informacji na temat samej Konferencji oraz wywiady z jej uczestnikami znajdziecie Państwo na stronie Radia Plus Radom, link poniżej:

https://radioplus.com.pl/radom/ruch-spoldzielczy-przezywa-renesans-37291

  • Konfa 2

wstecz

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.